ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

[1.12.2 - +200] Türk Anarşi Sunucusu AVIANA - Tpa Dupe Açık - KURAL YOK BAN YOK !

Aviana

Member

Kuralsız Bir Dünya ve Oyun Keyfi
Anarşi sunucularının tek kuralı kuralların olmaması bu denli bizde sunucumuza kural koymadık!
Küfürmü etmek istiyorsun? serbest. Argo kelimemi kullanmak istiyorsun? serbest. Reklam yapmayamı ihtiyacın var? o zaman aviana.network


Eee! kural yoksa anti hile de yok!
Anarşi kardeşim anarşi! anarşi = hile + hile + hile dilediğince hile kullan. Gel sunucuya, spawnda öldürüyorlarmı? aç flightı uç, aç speedini bas oyun keyfini bu kadar basit.

Bir dakika?! biri ne yapabilirim mi dedi???
Yav kardeşim, ister ülkeni kur, ister şehrini kur, ister yer altı illegal işlerini kur, istersen çete topla umrumda değil. Yaratıcılık ve kabiliyet senin! dilediğini yap.

E, peki şey... Lag?
Hem Aviana diyorsun hemde Lag varmı? diyorsun. Bu iki kelimeyi bir arada kullanman çok tehlikeli olabilir. Sunucumuzda Lag/Takılma/Atma gibi sorunlar yaşadığın an Discorddayım kardeşim.

Premi-
Yav kardeşim biz oyuncularımızı düşünen bir yetkililer topluluğu olarak sence sunucuyu PREMİUMLU hale getirirmiyiz? Premiumlu/Premiumsuz gir. Kısıtlama yok :)

Sürüm ne peki?
Ne uğraşıyorsun 1.15 le 1.16 yla 1.8 gibi klasikleşmeye yüz tutmuş 1.12.2 hemde oyuncular tarafından tanınan bu sürümü sizler için sunucumuzda aktif hale getirdik.

Dupe! dupe! peki o ne olacak?!

D-dostum sabahtan beri Anarşi diyoruz, serbest diyoruz, illegal ortamın Anası diyoruz. Sen dupe yasakmı diyorsun? Anarşinin amacı bu değilmi zaten???
İster dupe yapıp oyunculara kit dağıt, ister kitlerini parayla sat.


SİSTEMLERİMİZ
TPA SISTEMI


ENGELLEME SİSTEMİMAKİNE BİLGİSİ
Ryzen 9 3900X
16GB Ram
300 GB SSD

Şuanlık Kapasite: 250
oyuncu

SPONSOR


Site aviana.network
IP mc.aviana.network


BİZ KİMİZ ?
AvianaTR Adıyla 2011 Ocak Ayında İlk Faction PvP Serverimizi Açtık.Serverimizin İlerlermesi Ve Büyümesiyle Beraber birçok Oyuncu Kazandık.En Kanlı PvP Savaşları , Clan Yarışmaları , Eventleri İle AvianaTR 2011'de Yaza Damgasını Vuran Serverler Arasına Girdi.Sizler Sayesinde Eğlenceli Ve Zevkli Günler Geçirdik.Dostluk , Kardeşlik , Kin , Nefret , Sevgi , Saygı Kelimelerini Tam Anlamıyla Dolu Dolu Yaşadık.Biz Pes Etmedik , Serverimizin Başına Zaman Bir Sürü Kötü Şey Geldi Ama Belli Etmedik.Sizlerin Mutluluğu Bizler İçin Çok Önemlidir.Serverimizde Oynayan Tüm Kardeşlerimize Teşekkürü Borç Biliriz.Sizler Bizim İçin Her Şeysinizi İyi ki Varsınız Aviana Halkı !

Sunucumuzda görmek istediğiniz tüm isteklerinizi discord sunucumuzdan ya da konu altından bize belirtebilirsiniz. Elimizden geldiği sürece sunucuya yenilikler getirmek, istekleriniz doğrultusunda geliştirmek, eğlenceli dakikalar yaşayacağınız anlar sunmak için her zaman çabalıyor olacağız. Esenlikle Kalın..Discord Sunucumuz Için Kod : aeR3484XGt

GÖRSELLER


 
Üst Alt