ArcenLauncher
SENDE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 0 KİŞİYE KATIL!

Menü

[1.17.1] MC.PROJECTS.GG SURVIVAL MODLARI! [Kanlı Ay/Mevsimler/Kuşatma/Kış Tüccarı/Unvan Gelişimi/Günlük Görevler ve dahası!] [+70]

rudde

MemberGüncel ekibimiz aşağıdaki listede.

Tanıtımımız bu kadardı. Eğer, bu oluşumu beğendiyseniz sizi de aramızda görmekten zevk duyarız.


PROJECTS nedir?
Projects, çeşitli çevrim içi oyunları daha eğlenceli hale getirmek amacıyla modlayan, bu işi beğenen oyunculara en kaliteli hizmeti sunmayı misyon edinmiş bir markadır. 2018 itibarıyla Minecraft Survival içerisinde PROJECTS Minecraft adında boy göstermektedir. Turkpatent tarafından tescilli bir marka olan Projects, birçok oyun modunu her zaman "ağır geliştirme" adı altında oyun modunu en iyi hale getirmek, en taze tutmak amacıyla sürekli çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ağır geliştirmenin getireceği hataları barındırmayan "ROCK SOLID" dediğimiz tamamen stabil oyun modları da sunmaktadır.

PROJECTS Minecraft'ın birincil amacı, ana misyonunda olduğu gibi hayatta kalma modlarını kaliteli bir şekilde oyunculara sunmaktır. Minecraft'ın süreklilikte yaşadığı problemi çözmeyi, yeni amaçlar eklemeyi hedefler. PROJECTS Mineraft, Survival modlarını MMO-Survival adı altında yayınlar.

PROJECTS, takımına sponsorluk kabul etmez ve tamamen bağımsız yapımlar içerir. Kendi sermayesiyle en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Ücretli sponsorluklar dışında PROJECTS'e katkıda bulunabilecek her geliştirici, her tasarımcı için başvuru kapısını açık tutar.

PROJECTS Minecraft modlarını Türkçe dilinde oyun bilgisine ihtiyaç duymadan, kolay öğrenmeli oynanış sunacağını vaadeder. Ek yardım için ise her zaman wiki servisine sahiptir.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst