ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

1.19.2 Türk Survival Sunucusu - MC.PROJECTS.GG - YENI SUNUCU GAIA [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

rudde

Active memberGüncel ekibimiz aşağıdaki listede.

Tanıtımımız bu kadardı. Eğer, bu oluşumu beğendiyseniz sizi de aramızda görmekten zevk duyarız.


PROJECTS nedir?
Projects, çeşitli çevrim içi oyunları daha eğlenceli hale getirmek amacıyla modlayan, bu işi beğenen oyunculara en kaliteli hizmeti sunmayı misyon edinmiş bir markadır. 2018 itibarıyla Minecraft Survival içerisinde PROJECTS Minecraft adında boy göstermektedir. Turkpatent tarafından tescilli bir marka olan Projects, birçok oyun modunu her zaman "ağır geliştirme" adı altında oyun modunu en iyi hale getirmek, en taze tutmak amacıyla sürekli çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ağır geliştirmenin getireceği hataları barındırmayan "ROCK SOLID" dediğimiz tamamen stabil oyun modları da sunmaktadır.

PROJECTS Minecraft'ın birincil amacı, ana misyonunda olduğu gibi hayatta kalma modlarını kaliteli bir şekilde oyunculara sunmaktır. Minecraft'ın süreklilikte yaşadığı problemi çözmeyi, yeni amaçlar eklemeyi hedefler. PROJECTS Mineraft, Survival modlarını MMO-Survival adı altında yayınlar.

PROJECTS, takımına sponsorluk kabul etmez ve tamamen bağımsız yapımlar içerir. Kendi sermayesiyle en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Ücretli sponsorluklar dışında PROJECTS'e katkıda bulunabilecek her geliştirici, her tasarımcı için başvuru kapısını açık tutar.

PROJECTS Minecraft modlarını Türkçe dilinde oyun bilgisine ihtiyaç duymadan, kolay öğrenmeli oynanış sunacağını vaadeder. Ek yardım için ise her zaman wiki servisine sahiptir.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

rudde

Active member
Bugün akşam 21.00'de Hadean sunucumuzda VIP çekilişi olacaktır. 21.00'de oyunda olmanız çekilişe katılmanız için yeterlidir.
 

rudde

Active member
Ramazan Etkinliği 2022 devam ediyor. Yüzlerce ramazan kutusunu kapmak için unvan geliştirmeniz, günlük görev tamamlamanız yeterli!
 

rudde

Active member
VIP çekilişi ve hafta sonu etkinlikleri aktif! Site anasayfamızdaki son haberden etkinlik takvimimizi öğrenebilirsiniz.
 
Üst Alt