ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Arşiv AMONG US MİNECRAFT'DA | oyna.requlogia.com - play.requlogia.com | Sabotaj, Tünel, Kamera, Kozmetik, Coin Sistemi! Bugün 13.00'da Aktif!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Requlogia

Well-known member
Crewmate olarak ilk amacınız bir Impostor tarafından öldürülmeden tüm görevleri yapmaktır. İkinci amacınız ise Impostor'ı bularak gemiden atarak kazanmaktır.
Crewmate'ler olarak ana hedef görevlerdir. Tüm takım arkadaşlarınız verilen görevleri tamamladığında crewmate'ler oyunu kazanmış olacaktır.
Bir ceset bulduğunuzda eğer rapor tuşuna tıklarsanız acil durum toplantısı başlatmış olursunuz. Raporun kullanılabilir olması için cesete yakın olmalısınız. Bir ceset raporlandığında tartışarak Impostor'ın kim olduğunu oy vererek bulabilirsiniz.
Amacınız Crewmate'ler tüm görevleri tamamlamadan Gizlice crewmate''leri öldürmek olacaktır. Dikkatli şekilde, kimseye görünmeden herkesi tek tek öldürebilir ve görev yapıyormuş gibi görünebilirsiniz.
Impostor'lar Crewmate'lerin görevleri tamamlamasını engelleyebilmek için sabotaj yaparak arıza çıkarabilir. Crewmate'ler arızayı düzeltmeye çalışarak vakit kaybedecektir. Bunu fırsata çevirip oyunu kazanabilirsin.
Impostor'lar havalandırma deliklerine yakın olduklarında envanterinde havalandırma butonu görünecektir. Tıklanırsa oyuncu bir havalandırma deliğine girecek ve havalandırma delikleri arasında istediği her yere ışınlanabilecek.

 

Requlogia

Well-known member
Among Us v1.0.1 Güncellemesi
• Mağaza sistemi eklendi, bu sayede mağazadan Impostor Silah görünümleri alabilirsiniz.
• Hile koruması ayarları gözden geçirildi, üst sürümlerdeki girişlerde atma hataları giderildi.
• Kozmetik özelliği eklendi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt