ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Berbat Bir Sunucumu Arıyorsunuz? Evet Tam İstediğiniz Yer Bura NowCraft Sizlerle... Adaletsizlik | Berbat Optimizasyon Ve Daha Fazlası İçin Tıkla!

0hAquaman

Member
Merhabalar, bugün sizlere NowCraft'ın gerçek yüzünü göstereceğim. Hadi! Konumuza geçelim.

Arkadaşlar ilk olarak NowCraft'ın hataları'nın Kronolojisine bakalım.

1- Sunucu açıldığın da efsane şekilde lag sorunu ve tps sorunu vardı, yetkililere sorduğumuz zaman yakın zamanda makina değişikliği gerçekleştireceğiz dediler. NowCraft 10 Haziran da efsane şekilde bizi soğuttu, 10 Haziran Cuma günü oyuncular efsane şekilde atılma sorunları ile karşılaşıyorlardı ve biz aslında atılma sorunların sebeplerinden birini tespit etmiştik. Yöneticilere tespit ettiğimiz sebebi bildirdik, onlardan aldığımız cevap ise bunla alakası yok kelimesiydi ve o sorun oyun içi çözülen bir sorundu, bizde NowCraft oyuncusu olarak Loncamızca o sorunu çözmeye çalıştık. Uyguladığımız adımlar bir tane atılma sorununu kökten yok etti fakat hala bir tane daha atılma sorunu mevcuttu.

2-Sunucu açıldığı gün 2 tane daha bug tespit ettik ve bunları Yöneticiye bildirdik. Yönetici o gün saat 12.00 da 10 dakikalık süren bir bakıma aldı, bu bakımda herhangi bir gelişme olmadı. Tespit ettiğimiz buglar "Çalışma masasında eşya üretilmiyordu ve TexturePack de bozukluk vardı" Yetkili ekibi bize dedi ki; yakında tüm sorunları düzelteceğiz.

3-NowCraft 11 Haziran 24.00 da 12 saat süren bir bakıma alındı ve bakım sonucu olarak bize atma sorunlarının giderildiği söylenildi, aslında atma sorunları giderilmemişti. Üsttede belirttiğim gibi 2 sebep den biri kalmıştı, sunucuda hala atma sorunları yaşandığı için biz durumu Yönetici ye bildirdik. Yönetici atma sorunlarına hile koruması plugini'nin sebep olduğunu bize iletti, bunun üzerine yönetici bizde hile koruması plugini'ni değiştirdik dedi. Fakat hala atma sorunları yaşanıyordu. 12 Haziran Pazar günü yanlış bir olay anlaşılmasın dan dolayı yöneticiyle iletişime geçtim. Yönetici'nin bana verdiği cevap küfür içeriyordu.

1655103200960.png

Ayrıyetten ek olarak sunucuda yüksek miktarda fps düşüklüğü yaşanıyor. Bence NowCraftı oynamamalısınız.
 
Üst Alt