ArcenLauncher
SENDE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 0 KİŞİYE KATIL!

Menü

Epic Hopper Plugini Tanıtım | Otomatik Satış, Işınlanma, Yükseltme, Öldürme, Otomatik Eritme, Blok Kırma | Daha Fazlası

Crake

Sen yokken daha çok sevdim seni ~ ₳Ⱡ
Epic-Hoppers.png

Epic Hopper Plugini

Merhaba Forum Severler, bu konumuzda sizlere başarılı bir huni pluginini tanıtacağım. Bu pluginde bulunan özelliklerin bir kısmını başlıkta gördünüz. Fakat bu pluginin başlıkta bahsettiğim özelliklerden daha fazla özelliği ve işe yarar özelliğe sahiptir. Çok uzatmadan başlayalım..

Öncelikle bu pluginde olan özellikleri sizlere söyleyeylim:

Yükseltme
Otomatik Üretim
Işınlanma
Otomatik Satış
Blok Kırma
Mob Öldürme

Otomatik Eritme

gibi özellikleri mevcuttur ve çoğunu yükseltme özelliğiniz mevcuttur.

1) Yükseltme

Huninin yükseltmelerini huniye sağ tıkladıktan sonra görmektesiniz. Bu huniyi tecrübe puanınız veya nakit paranız ile yükseltebilirsiniz. Her seviye yükseldiğinde yapabileceği özellikler artmaktadır. Aynı zamanda bu huniyi kırdığınızda envanterinizde kaç seviye olduğunu görebilirsiniz.

upgrades.gif
2) Otomatik Üretim

Hunide otomatik üretim ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. Fakat çok şey üretmek istiyorsanız ve kendiniz üretmeye üşeniyorsanız bu huni sizlere çok yardımcı olabilir. Aşağıda gördüğünüz gibi bir çok elmas kazma üretimi yapabilirsiniz.

Auto-Crafting.gif

3) Işınlanma

Bu huniyi eğer bir skyblock sunucusunda kullanıcaksanız, adanızda kolay bir biçimde geçiş sağlayabilirsiniz. Örneğin adanızın bir noktasından diğer uzak noktaya kolay bir geçiş sağlamaktasınız.

Hoppers-Teleportation-Smaller1-C.gif

4) Otomatik Satış

Örneğin bir tarım yaptınız ve çıkış noktasını bu huniye bağlayarak sunucunun marketine eglen ürünleri otomatik olarak satabilirsiniz. Aslında bu özellik gerçekten işinizi çok kolaylaştırır. Adanızdan çıkmadan ürünleri burada satabilirsiniz.

autoselling.gif

5) Blok Kırma

Örneğin bir taş jeneratörü yaptınız. Bu huniyi kullanarak otomatik olarak taş elde edebilirsiniz. Çünkü bu huni üstünde olan bloğu otomatik olarak kırmaktadır.

blockbreak.gif

6) Mob Öldürme

Bir spawner sahibisiniz ve çıkan mobları öldürmeye üşeniyor musunuz? Bu huninin özelliği size yardımıcı olabilir.

Mob-Hoppers.gif

7) Otomatik Eritme

Kırdığı veya içindeki bloğu otomatik olarak eritebilmektedir. Menüde gördüğünüz gibi bu özelliğin kullanılması istendiği bloklar seçilebilir.

Auto-Smelting.gif
Kaynak

Cir0x

c'est possible d'être à nouveau une bonne personne
Başarılı bir konu olmuş. Eline, emeğine sağlık.. ❤