ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Game Republic | 1.8 - 1.12 | #başlangıç | Anarşik Survival SunucusuÖncelikle merhaba ben Emir. 2018de başlayıp özel nedenlerden bitirmek zorunda olduğum sunucu kariyerime geri döndüm ve acayip bomba bir konsept ile geri geldim. Anarşik Survival

Bu ne demek?

Anarşik kelimesi en basit anlamıyla karışıklık demektir. Yani bu sunucuda evet survival oynuyoruz fakat kurallar sizi çevreleyip korumuyor. En basitinden sunucuda dolandırmak yasak değil. Yetkililer dolandırmaya bir yaptırım uygulamaz. Fakat dolandırdığınız kişi arkadaşlarıyla gelip sizi öldürebilir buna da karışamayız dikkatli olun.

O zaman herkes her zaman kötülük yapmaz mı?
Hayır. Sunucumuz yetkililer tarafından izleniyor olacak. Bir kişinin sebepsiz yere çok fazla kez birini öldürmesi, peşlemesi, evine zarar vermesi durumunda gerekli ceza uygulanır. Sebepsiz yere hiçbir şey yapmayın.

Peki ne yapmalıyım?
Gerçek hayatta da olduğu gibi arkadaş grubuyla oyuna başlamak sizi güvende tutar. İlk geceyi nöbetleşerek geçirebilirsiniz. Ayrıca spawndan oldukça uzak yerlere ev yapmak da sizi güvende tutabilir. (spawnın çevresinde koruma amaçlı pvp, falldamage, mobspawn kapalıdır.)

Lakin oyuna tek başlayacaksanız size önerim evinizi yükseklere yapmanız. Savunması kolay olur. İsterseniz zengin birini bulup ondan sığınma da isteyebilirsiniz. Belkide sizi kabul eder. Tamamen hayal gücü ve strateji.

Sunucuda claim sistemi (bölge sahiplenme) bulunuyor. Fakat claim siz oyunda aktif iken sizin bölgenizi korumayacak. Siz oyunda değilken koruyacak.(yapım aşamasında)

Başlangıç

GR WEBSİTE << Bu linke tıklayarak websitesine gidip kayıt olun. Daha sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Spawn bölgesinden uzaklaşarak koruma alanından çıkın ve hemen ağaç, kırıktaş ve yemek avına çıkın. Bu sıralarda yabancılarla pek iletişime geçmeyin niyetlerini bilemezsiniz.
Daha sonra kendinize bir sığınak hazırlayın. Geceler çetin geçer.Sunucuda spawner, market, maaş gibi bir çok sistem var onları da kullanarak para kazanın.
İleride paranız ile sizi güçlü yapacak ve size daha çok para kazandıracak yatırımlar yapın.
Son olarak zenginliğin tadını çıkarın. İsterseniz bir işletme kurup yeni gelen oyuncuları maaş ile çalıştırabilirsiniz. Kendinize koruma tutabilir kim bilir belki de bir köy, bir şehir kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi discord sunucumuzda.
Bağlantılar:
Website = https://gamerepublic.play.tc
IP Adresi= gamerepublic.batihost.net


Dipnot:
Bütün fotoğraflar sunucuya aittir başka yerlerde kullanılamaz.
Sunucu sürümü 1.8-1.12
Sunucuya kayıt sadece internet sitesi üzerindendir.
Sunucu premiumlu değildir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt