ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Givecraft | Yenilikçi ve daha iyi bir Towny deneyimi | play.givecraft.xyz /Yetkili alımları devam ediyor! #BETA

Shafuq

Member

IP : play.givecraft.xyz
Web sitemiz yapım aşamasında (www.givecraft.xyz)

Ön bilgilendirme

Merhabalar dostlarım ben Shafuq(Şafak)
Bugün sizlere üzerinde uzun zamandır çalıştığımız Towny sunucumuzu biraz tanıtacağım!
Sunucumuzun yetkili kadrosunu bizzat ben yani kurucunuz olarak itinayla seçiyorum ve size kaliteden ödün vermeyecek bir sunucu üzerinde bir hayli uzun bir zamandır çalışıyoruz.
Sunucumuz şuan #Beta sürecinde olduğu için her an herşey değişebilir...

Sunucu hakkında

Sunucumuzda ekonomi anlamında bir çok şey kattık, Market olsun, pazar olsun veya tüccar olsun her türlü sistemi kurduk.
Günümüz towny sunucularında olan iyi sistemlerin hepsini topladık, kendi imzamızı bıraktık ve yeni özellikler ekledik.
Sıradan bir şekilde sunucumuzda şu var, bu var demek benim tarzıma biraz aykırı ondan ötürü size farklı ve enteresan olan sistemlerimizden bahsedeceğim.

Enteresan Sistemlerimiz

Kanlı gece (Beta eklentisi)

Meteor (Beta eklentisi)
Özel ve geliştirmiş texcure-packlı balıkçılık (Tamamlandı)

Bu sistemi açıklamam gerekirse oyunda olmayan onlarca balık ve varyantlarını sunucumuza getirdik, yeni balık tutma mekanikleri sayesinde artık balık tutmak ayrı bir zevk. Sıradan oltayla bu mekaniğe erişemezsin sende merak ediyorsan Spawnda göletin yanındaki Willy'den oltanı kap!.
Meraklısına balık tutma mekaniğini yaparken Stardew Valley adlı oyundan esinlendik!
Bize ait yapılardan sende birşeyler esinlenebilirsin belki de :)
Balık tutma yarışları ve ödüller de işin cabası!
Balık tutma görseli

Oklar yeşil alana geldin mi oltanı çek ve balığını yakala!

Gezgin tüccar ve Kara Market (Haftanın belli günlerinde veya özel günlerde ortaya çıkar, eşsiz eşyalar yada eşsiz indirimler bulunur)
Özelleştirilmiş petler (Beta eklentisi)
Teslimat sistemi (Beta eklentisi)
Givepass
İkinci şans (Ölümcül hasar alınca PUBG tarzı yere düşme)
Gelişmiş hile koruması
ve daha fazlası.

Konu sahibinden bilgilendirme

Sunucumuzun BETA olduğunu unutmayınız, konu ve sistemler güncellenecek ve bir çok yeni sistem - mekanik eklenecektir.
Rütbe sistemi, ırk seçimi, RPG tarzı görev serisi ve daha bir çok sistem üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Sunucu 26 Aralık - 2023 Ocağın ilk haftası açık beta olarak açılacaktır şuan kapalı beta süreci için siz Minecraft.biz topluluğunu sunucumuza bekliyoruz.
20 kişi beta oyuncusu olarak alıcağız ve tam açılımda beta oyuncularına özel Rozet(tabda vb. gözüken)
Özel kasa anahtarları ve bir çok süprizimiz olucaktır.
Web sitemiz sunucu açık beta sürecine girmesine yakın aktif olucaktır, şuan gerekli firmalarla işbirliği içerisindeyiz.
(Konuyu bilerek süslendirilmiş photoshop anketi tarzında hazırlamadım yok misyonumuz yok makinemiz ben samimi bir insanım ve samimiyetimi en güzel şekilde yansıtmak istedim, eskilerden beri konular açıp blog yazıyorum ve bu forumlardaki metin düzenleyicilerine karşı ayrı bir sempatim bulunuyor)

Sunucudan kareler

Discord adresimize gel ve destek-talepleri kanalından beta oyuncusu rolünü iste
Oyun içinden /discord yazarak discorda rahatlıkla ulaşabilirsin!

Yetkili alım anketine gitmek için tıkla!

DİPNOT: Sunucumuzun kapalı beta sürecindeki oyuncular belirlenene kadar Whitelist yani giriş izinleri açıktır, girip oynayabilirsiniz!
IP | play.givecraft.xyz

Makinemiz

Ryzen 9 5900x / 4GB Ram
(Makinemizin düşük olmasına aldırış etmeyin, beta süreci olduğu için güncelleme gereği duymadık, 5950X 12GB Ramlı makineye geçiş yapacağız)

Üst Alt