ArcenLauncher
SENDE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 0 KİŞİYE KATIL!

Menü

LifeTR 1.16.1 YENİ SEZON ! ClanWssi-Gizemli Hazine -Herobrine - ORMAN BOSS - Hile Koruması - CoinSistem - Ekstra Can Ve Dahası ..P2w Yok!Yeni Açıldık

Citrus

Kadim Yetkili
Kadim Yetkili
Arcenia
Atroks
  • Nitro Takviyesi
Mimariler geliştirilmeli, konu tasarımında ufak tefek Türkçe yazım hataları mevcut. Başarılar dilerim!

Crake

Sen yokken daha çok sevdim seni ~ ₳Ⱡ
Selamlar. Konu tasarımı hakkında bir şey söylemem gerekirse gelişmesi gerekiyor. Aynı zamanda Türkiye'de ilk yapılmayan ve "Türkiye'de İlk" başlığını atmanız bana biraz garip geldi. Aynı zamanda oyun içerisinde bulunan sistemlerin göze hoş durması açısından geliştirebilirsiniz.

sward41

Member
Selamlar. Konu tasarımı hakkında bir şey söylemem gerekirse gelişmesi gerekiyor. Aynı zamanda Türkiye'de ilk yapılmayan ve "Türkiye'de İlk" başlığını atmanız bana biraz garip geldi. Aynı zamanda oyun içerisinde bulunan sistemlerin göze hoş durması açısından geliştirebilirsiniz.
Tabiki sizin görüşleriniz bizler için önemli ilgileneceğiz .
Mimariler geliştirilmeli, konu tasarımında ufak tefek Türkçe yazım hataları mevcut. Başarılar dilerim!
Projelerimiz bittiğinde mimarlara başlıyacağız ilginiz için teşekkürler sizler sayesinde gelişeceğiz ...