ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

LifeTR | 1.16.4 |> SurvAnarşi <|> Farklı Anarşiye hazır mısınız ? <|> Hile Koruması Yok her şey Serbest ! Lag Yok. <|> Hortumlar Girdaplar Dahası !

sward41

Member
KOPYALANABİLİR İP : Lifetr.rabisu.net
LifeTR 1.16.4 SurvAnarşi Sunucumuzun konusuna hoşgeldiniz
Amacımız :
Survival tadında anarşi yaşamanızdır . Tabii ki bu anarşi normal bir anarşiden daha farklı daha kuralsız ve daha eğlenceli olacak !
Uzun süre survival sektorunde hizmet verdik . Ve bunun yanı sıra SurvAnarşi olarak bir değişiklik yapmak istedik . Eğlenceye hazır mısın ! Kural yok ban yok yapabildiğin herşey serbest ve amacın sadece hayatta kalmak !
Eklentileri kısaca anlatalım :

Hava durumu : Hava değişkendir . Hava durumuna göre ya fırtına ya hortum ya toprak kayması olabilir . Bu senin leyhine de aleyhine de olabilir.
Timber : Ağaçlar anında düşer.
Kutsalİtemler : Oyunda aşırı farklı itemlerle farklı özelliklere sahip olursunuz.
Emerald İtemler : Oyunda ametist cevheri bulup ametist ore kazanıp bu itemleri takastan alabilirsiniz . Bunlar çok güçlüdür .
Claimde aktif pvp ve aşırı zor claim alınması : Claimde pvp aktif olup en fazla 200 claim hakkına sahip olabilirsiniz. Online kalarak claim kazanılmaz. Para kazan ve claim al . Malum bu zorluklarda nasıl para kazanabilirsin ?
Farklı elmalar farklı güçler ve daha farklı olan birton şey seni bekliyor ! LifeTR farklılığı heryerde kendini gösteriyor dahası için oyuna gir ve
Hortumlar depremler zelzeler e dikkat et ! Bunların içinde olmak istemezsin değil mi ?
Kanlı aydan da ayrı uzak durmalısın yoksa nasibi ağır olabilir .....
Ufak Tefek Sunucudan Görüntülerimizi Atalım :

SERVER ÖZELLİKLERİ :
32 GB RAM
İ7 7700 CPU
1 TB SSD
SERVER İP : Lifetr.rabisu.net
İP : 1.16.4
Yetkililer :
sward41
Shade
Discord iletişim adresimiz :
Mr.Jokers41#2973
 
Üst Alt