ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Minecraft Earth'e Sezonluk Görevler Geldi

Crake

Sen yokken daha çok sevdim seni ~ ₳Ⱡ
2a1ed200-0fc4-4b21-b73a-3df72c43f8d0.jpg

Minecraft Earth'e Sezonluk Görevler Geldi

Gerçekliliği ön planda tutan Minecraft Earth, Mayıs ayınınn 5. günüde bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte, oyuncular birbirlerine meydan okuyabilecekler. Aynı zamanda geçmiş başarılarını da takip edebilecekler. Pokemon GO oyununu çoğunuz biliyordur. Bu oyunun Minecraft versiyonunu bir düşünün. Geçtiğimiz aylarda oyun erken erişime alındı. Bu güncelleme ile oyunun daha keyifli olacağı bekleniyor.

Son güncelleme ile birlikte bir çok özelliğin yanında sezonlar ve görevler de yer alıyor. Bu güncellemeden sonra her sezonu bitirdiğinizde oyun sizlere görevler verecek. Bu sezonluk görevlerin yanı sıra günlük görevlerinizde vardır. Bu görevleri tamamlayarak bir çok ödül kazanabilirsiniz.

Oyunun son güncellemesi oyunda başarılarının geçmişini görmek isteyenleri çok sevindirecek. Minecraft Earth'e oyuncu günlüğü, koleksiyon blokları gibi bir çok yeni özellik eklendi. Bu sayede oyuncular bunları takip edebilecek.


1_p8l-l-LVxwen_YE6wUUGbg.png

Bu özelliklerin yanı sırasında oyuna yeni çeteler eklendi. Oyuna domuz, tavşan, inek ve koyun gibi sınıflardan 10 yeni çete çeşidi eklendi. Bu yeni çeteler yukarda bahsetmiş olduğumuz, koleksiyonları geliştirmek için kullanılacak. Aynı zamanda oyuna inceleme yapılabilecek oyuncu istatistikleri de eklendi. Bu güncelleme sayesinde artık bir çok ayar oyun tarafından sizlere hatırlatılacak.
 
Son düzenleme:

IExlusive

Zaman unutturmaz, uyuşturur
Kadim Yetkili
Satıcı
Atroks
  • Nitro Sponsor
Güzel konu paylaşımı olmuş ellerine sağlık. Yeni konular da görüşmek üzere. ?
 

Cir0x

c'est possible d'être à nouveau une bonne personne
Güzel ve başarılı bir konu. Eline, emeğine sağlık. ❤
 
Üst Alt