ArcenLauncher
SENDE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 0 KİŞİYE KATIL!

Menü

Minecraft Minecraft'a yeni eklenecek olan mob Warden nedir ? Nerede yaşar ve özellikleri nedir ? - Minecraft 1.17

Citrus

Kadim Yetkili
Kadim Yetkili
Arcenia
Atroks
  • Nitro Takviyesi
Warden, 1.17 "Caves and Cliffs" güncellemesinde duyurulan düşman bir yaratıktır. Bu mob 3 Ekim 2020'de Minecraft Live 2020'de duyuruldu.

Hareket Tarzı ve Davranışları
Warden, oyuna eklenen ilk kör yaratıktır. Oyuncu hareketi algıladığında saldıracak ve bloklara çarpan kartopu gibi gürültü kaynaklarını takip edecektir. Görünüşe göre gürültü tespit eden "skulk" blokları sayesinde sesleri takip edebiliyor.

Bir Warden ile savaşmaktan kaçınmak için kullanılacak en iyi savunma, dikkatini dağıtmak için gizlice yaklaşmak ve kartopu gibi fırlatılabilir eşyalar ile dikkatini başka yöne çekmektir.

Saldırıya uğradığında daha hızlı hareket etmeye başlıyor. Aynı zamanda Minecraft'taki en güçlü yaratıklardan biri! Tamamen netherite setiniz olsa bile sizi iki vuruşta öldürebilecek kadar güçlü!

Yaşam Alanı (Habitatı)
Wardenlar, skulk bloklarının bulunduğu "dünyanın en derin derinliklerinde" bulunan aşırı karanlık mağaraların derinliklerinde bulunur. Çevresindeki alan çok karanlık olduğundan, Warden'in size gizlice yaklaşması daha kolay. Henüz bu mağaranın ne kadar derin olduğu doğrulanmadı, ancak Minecraft'ın dünyadaki en derin noktası olduğunu biliyoruz.

Ah, olamaz! Bu konunun da sonuna geldik.
Daha fazla bu gibi işe yarar konular ve bilgilendirici konular için Minecraft Türkiye forumumuzu takip etmeyi unutma!
Konuyu beğenerek bana destek olabilir, yorum yaparak da fikrini belirtebilirsin!

Son düzenleme: