ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Rosecraft ZOR hayatta kalma (survival) sunucusu ! 1.16.4

sizce tutarmı ?

 • evet

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hayır

  Kullanılan: 0 0.0%
 • belki

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  0

rosecraft

Member
RoseCraft Sayesinde yıllardır eksik kalan zor survival tadını alıcaksınız bu sunucuda gerek hard olması gerek sevecen yetkili ekibi ile size aradığınız tadı ve zevki tekrardan yaşatıcak !

Sunucumuzun genel özellikleri şu şekilde !

HARİKA BİR RANK SİSTEMİ !


Örnek veriyim bi sunucuya başladınız yeni oyuncuların bile spawner farmları var demi olmamalı survival zordur survivalda spawner bulmak zor olmalı bu yüzden sunucumuzda uzman rütbesine gelene kadar spawner kırmak ve koymak yasak ! zaten yapamazsınız ;) bu sayede spawner farmlar sadece emek vermiş oyunculara özgü olucak sakın demeyin adam vip alıp hemen sp farm yapar asla ! sunucumuzda p2w mantığı yoktur ve olmayacaktır viplerin dahi spawner kırması için emek verip para kasması para kasıp rütbe atlaması gerekir !

GÖREBİLECEĞİNİZ EN ZOR BLOODMOON PLUGİNİ !

imgyukle.com
4xrczg
Resim 4xrczg kaydedildi Resim Yükle - Hızlı Resim
imgyukle.com imgyukle.com

öncelikle kendimize şunu soralım kanlı ay nedir kanlı ayı biz filmlerde ve dizilerde nasıl gördük genelde şöyledir değilmi normalde zombilerle baş edebilen bir insan kanlı ayın zombileri delirtmesi ile filmin veya dizinin baş karakteri saklanır bizde öyle olmasını istedik ve şöyle düşündük kanlı ay zor olmalı korkutmalı insanları bi oyuncu chatte DİKKAT KANLI AY BİRAZDAN DOĞACAK yazısını gördüğünde ürkmeli kendine bi klube inşaat etmeli değilmi ? o yüzden kanlı ay doğunca gücü olması gerekenden fazla olan canavarlar her eşya ile ölmeyen bosslar sizi hazırlıksız yakalayan sürüler ne arasanız bu plugin sayesinde sizinle !

SKİLL SİSTEMİ !


Bi oyunda skill nedir önce şunu anlayalım skill şu demektir örneğin ok atmakta ustalaşırsan ok atmak hakkında skiller açarsın bi yetenek kazanırsın ustalaşırsın bu sistem sayesinde tam olarak böyle oluyor örneğin çok fazla hasar yer ve ölmez iseniz dayanıklı bir insan olursunuz dayanıklı bir insan olarak sağlık kazanabilirsiniz ok atmada ustalaşarak %3 şans ile okta kritik hasar verebilirsiniz yani her alanın kendine özel beceri ağacı var ve bu becerilere ustalaşabilirsiniz !

MARKET SİSTEMİ !


Bunu anlatmayı pek düşünmüyordum nedenmi diğer marketlerden bi kaç minik farkı var öncelikle marketten eşya satın alamazsınız (oyuncular arası ticareti ilerletmek için) et ve boya gibi şeyleri satmanız mümkün

VE DİĞERLERİ !

elde etmesi zor coinler,sandık eventi ve kendine has zorluğu !

SUNUCU TANITIM VİDEOSU:
play.rosecraft.los.tc
 
Üst Alt