ArcenLauncher
SEN DE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 351 KİŞİYE KATIL!

Menü

Bilgilendirme Skript konusu nasıl açılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IExlusive

Zaman unutturmaz, uyuşturur
Kadim Yetkili
Satıcı
Atroks
  • Nitro Sponsor
knjbNI.png
1. Skript'inizi kısa cümlelerle anlatın:
Skriptinizi kısa cümlelerle anlatmanız sizi birçok sorudan kurtarır. Hem skriptin tam olarak ne işe yaradıgını anlamak için üyelerin gereksiz yorum yapmalarına gerek kalmaz.

2. Skript'iniz için gerekli olan materyalleri yazın:
Skript'inizin diğer arkadaşlarda da sorunsuz çalışması için skripti kodlarken kullandıgınız materyalleri paylaşmanızda fazlasıyla yarar var. Ayrıca çoğu konuda hangi materyallerin kullanılacagını belirtmediginiz için yorumlarda "Skript çalışmıyor, birsürü hata verdi." gibi yorumlarla karşı karşıya gelmektesiniz. Eğer herhangi ek bir materyal kullanmadıysanızda belirtmelisiniz.

3. Skript kodunu mutlaka düzenli bir şekilde konuya koyun:
Skript kodunu herhangi bir siteye veya herhangi bir dosya indirme sitesine koymayınız. Skript kodunuzu forumdaki [CODE = Skript ] [ /CODE] özelliğini kullanarak paylaşınız.

4. Konunuzu daha iyi tanıtmak için en az 3 adet oyun içi resim koyunuz:
Skripti tanıtmak için mutlaka konunuza 3 adet görselini eklemelisiniz. Böylelikle daha ilgi çekici olacaktır. En az 3 adet resim eklenmemiş olan konular arşive taşınacaktır.

5. Kurallara uyunuz:
Skript konunuzu açmadan önce mutlaka kurallara bakmanızı öneririm. Yoksa fazla ilgi görmeyebilir ve yetkililer tarafından konu kapatılabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt