ArcenLauncher
SENDE ARCENLAUNCHER İNDİR VE 0 KİŞİYE KATIL!

Menü

Citrus

Kadim Yetkili
Kadim Yetkili
Arcenia
Atroks
  • Nitro Takviyesi
Herkese merhaba saygıdeğer forum halkı.
Bugün TLauncher nedir ve nasıl indirilir ona değineceğiz.

TLauncher Nedir ?

TLauncher, tüm minecraft sürümlerinin bulunduğu minecraft oynamanızı sağlayan bir başlatıcıdır. Günümüzde en çok kullanıldığı düşünülen TLauncher aynı zamanda ücretsizdir. Bu özelliklerin yanı sıra tek tık ile forge kurabilirsiniz. Forge ile kendi mod paketinizi veya hazır mod paketlerini kurup modlu sunucularda veya tek oyunculuda da oynayabilirsiniz. Kendi hesabınızı açarak skin, hdskin ve pelerin ayarlayabilirsiniz fakat bu özellikler için TLauncher'in premium servisini kullanmanız gerekir. TLauncher premium servisini kullananlar için indirme hızı sınırlandırılmaz, reklamlar çıkmaz, destek açısından ayrıcalıklı olurlar, pelerin ve skin ayarlayabilirler. Premium planların fiyatlarına bakmak için tıkla. TLauncher'ın bu kadar iyi olmasının sebebi uzun zamandır piyasada bulunması, sürekli güncellenmesi ve ücretsiz olmasıdır. TLauncher Windows, Mac ve Linux platformları için mevcut.

TLauncher Nasıl İndirilir ?

TLauncher'ı indirmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da:

Ah, olamaz! Bu konunun da sonuna geldik.

Daha fazla bu gibi işe yarar konular ve bilgilendirici konular için Minecraft Türkiye forumumuzu takip etmeyi unutma!
Konuyu beğenerek bana destek olabilir, yorum yaparak da fikrini belirtebilirsin!

Son düzenleme: